THR

Kim Jesteśmy ?

Pomagamy swoim klientom w zakresie kompleksowej obsługi w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Oferując fachowe doradztwo, profesjonalizm i innowacyjność, dajemy zarówno pracodawcom jak i pracownikom niespotykane dotąd możliwości w kwestii zatrudnienia i kreowania kariery zawodowej.

Co robimy dla firm ?

Jesteśmy obecni w głównych obszarach działalności związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi:

  • Rekrutacja pracowników i Doradztwo Personalne
  • Doradztwo HR
  • Outsourcing HR ( leasing pracowniczy, outsourcing procesów, payroll)
  • Wymiana transgraniczna pracowników z Ukrainy

Co robimy dla kandydatów ?

Jesteśmy po to, aby dać Ci pracę!

  • Rekrutujemy dla sprawdzonych pracodawców
  • Doradzamy zawodowo, aby Twoja kariera nabrała rozpędu i sprawiała Ci satysfakcję
  • Podpowiadamy,jak napisać profesjonalne CV i list motywacyjny
Zobacz więcej

Nasze wartości

Odpowiedzialność społeczna

Dzielimy się tym co mamy z potrzeby serca i chęci inspirowania innych do podobnego działania. Wspierając lokalne organizacje charytatywne oraz fundacje, wierzymy że dzięki naszemu zaangażowaniu wpływamy na jakość życia najbardziej potrzebujących.

Niesiemy pomoc!

Satysfakcja i zadowolenie

Podstawą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów. Współtworząc sukcesy rynkowe ciągle zadajemy sobie pytanie: ?Co jeszcze możemy zrobić dla Ciebie i dla Twojego biznesu??. Dostarczając usługi najwyższej jakości pomagamy stawiać czoła teraźniejszym wyzwaniom, kreując nowe rozwiązania z myślą o jutrze.

Myślimy o Twoich potrzebach i Twojej satysfakcji!

Innowacyjność

Rozwijamy,modernizujemy i ulepszamy obecną sytuację na rynku pracy. Usprawniając procesy i usługi pozwalamy iść naprzód naszym Klientom, wpływając na poprawę efektywności i jakości działań.

Wyzwalamy innowacyjność!

Partnerstwo

Poprzez wzajemne poznanie się i stworzenie wspólnej strategii działania, budujemy atmosferę wzajemnego zaufania i zrozumienia. Partnerstwo jest dla nas obszarem wymiany wiedzy i doświadczenia koniecznej do realizacji wspólnego celu.

Razem można więcej!

Pasja i Zaangażowanie

Naszą siłą jest zespół kompetentnych i zaangażowanych pracowników, którzy stale dostrzegają nowe możliwości, proponując oryginalne i trwałe rozwiązania. To ich codzienna praca stanowi kapitał naszej organizacji  i przyczynia się dynamicznego rozwoju firmy.

To ludzie są dla nas najważniejsi!

Certyfikaty

Posiadamy certyfikat dokonania wpisu firmy do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 22065. Dokument ten uprawnia nas do prowadzenia pośrednictwa pracy, bycia doradcą personalnym i zawodowym.

Jesteśmy  także członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia- największej w Polsce organizacji branżowej zrzeszającej agencje specjalizujące się w dostarczaniu usług Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dzieląc się wiedzą i dobrymi praktykami współuczestniczymy w wyznaczaniu standardów w branży HR.